Forum Dyrektorów – szkoła wobec wymagań państwa

Z przyjemnością ogłaszamy otwarcie zapisów na nadchodzącą edycję Forum Dyrektorów, które będzie prowadzone przez doświadczonych ekspertów, Izabelę Leśniewską oraz Łukasza Zawistowskiego. Forum to doskonała okazja do omówienia bieżących kwestii związanych z wymaganiami, jakie stawia państwo przed szkołami i placówkami oświatowymi.

Pierwsze spotkanie Forum, które będzie poświęcone tematyce nadzoru pedagogicznego dyrektora szkoły lub placówki oświatowej, odbędzie się dnia 24 października 2023 roku, w godzinach od 10:30 do 13:30. To niepowtarzalna okazja, by zdobyć cenne wskazówki i pogłębić swoją wiedzę w tej istotnej dziedzinie.

Koszt uczestnictwa w całym cyklu Forum Dyrektorów, obejmujący łącznie 6 spotkań w trakcie roku szkolnego, wynosi jedynie 250,00 złotych. To inwestycja w rozwijanie swoich kompetencji i umiejętności, która z pewnością przyniesie korzyści zarówno w pracy dyrektora, jak i w rozwoju placówki oświatowej.

Aby zapisać się na Forum Dyrektorów oraz uzyskać wszelkie dodatkowe informacje, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową: link do strony.

Dla wszelkich dodatkowych pytań oraz konsultacji prosimy o kontakt z:

Cezary Ziembicki Nauczyciel Konsultant w zakresie zarządzania oświatą i ewaluacji

E-mail: cezary.ziembicki@mscdn.edu.pl

Telefon: 48 362 98 57

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz udzielimy niezbędnych informacji związanych z udziałem w Forum Dyrektorów. Zapraszamy do kontaktu!

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content