Filmowy Klub Nauczyciela – „Sound of Freedom”

„Sound of Freedom. Dźwięk wolności” w reżyserii Alejandro Monteverte to wstrząsające obnażenie mroków handlu dziećmi. Prawdziwa, oparta na faktach, opowieść o podróży w głąb przerażającego jądra ciemności, źródła zła. Tim Ballard, były agent rządowy USA, porzuca pracę i całkowicie poświęca się ratowaniu dzieci, którym zgotowano los gorszy od śmierci. W kolumbijskiej dżungli toczy walkę z najmroczniejszą organizacją przestępczą na świecie – siatką handlarzy niewinnymi, bezbronnymi istotami.

„Sound of Freedom” to tytuł, którego przestraszyła się wytwórnia Walta Disneya, ale który ostatecznie odniósł ogromny sukces, stając się jednym z trzech najczęściej oglądanych i komentowanych w 2023 roku obrazów (tuż po „Barbie” i „Openheimerze”). Szybko zyskał status: „trzeba zobaczyć”, „nie można pozostać obojętnym”!

„Dźwięk wolności” wkrótce zagości również w Filmowym Klubie Nauczyciela. Obejrzymy go już 10 stycznia 2024r. W tym dniu zapraszamy Państwa do Zespołu Szkół Budowlanych, gdzie od godz. 18.00 razem z Panem Jarosławem Basajem poprowadzimy spotkanie i dyskusję wokół problemów poruszanych w filmie.

Nikogo nie może zabraknąć!

Bezpośredni link do zapisów:
https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/25027/o//w/Radom

Szczegółowych informacji udziela: Emilia Szwarc (emilia.szwarc@mscdn.edu.pl)

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content