Efektywna obsługa dziennika elektronicznego LIBRUS Synergia

Zapraszamy wszystkich nauczycieli do udziału w warsztatach dotyczących dokumentacji procesu edukacyjnego z wykorzystaniem elektronicznego dziennika LIBRUS Synergia. Warsztaty będą realizowane przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Radomiu, a ich celem jest zapoznanie nauczycieli z różnymi modułami dziennika LIBRUS oraz nauka korzystania z jego funkcji i narzędzi.

Podczas warsztatów będą realizowane następujące zagadnienia:

  1. Zapoznanie z modułami dziennika i konfiguracja profilu nauczyciela: Nauczyciele będą mieli okazję poznać różne moduły dostępne w dzienniku LIBRUS i nauczyć się konfigurować swój profil nauczyciela, aby dostosować go do swoich potrzeb.

  2. Operacje związane z edytorem rozkładów materiału: Nauczyciele będą uczyć się, jak korzystać z edytora rozkładów materiału w dzienniku LIBRUS, aby efektywnie planować i organizować zajęcia lekcyjne.

  3. Bieżące operacje w dzienniku – wprowadzanie tematów, ocen, frekwencji, zwolnień i wycieczek: Nauczyciele dowiedzą się, jak w praktyczny sposób wprowadzać tematy lekcji, oceny, frekwencję uczniów oraz informacje dotyczące zwolnień i wycieczek, aby mieć pełną kontrolę nad dokumentacją edukacyjną.

  4. Wykorzystanie narzędzi do komunikacji z uczniami i rodzicami: Nauczyciele poznają narzędzia dostępne w dzienniku LIBRUS, które umożliwiają łatwą komunikację z uczniami i rodzicami. Będą się uczyć, jak wysyłać wiadomości, udostępniać materiały edukacyjne i informować o ważnych sprawach związanych z nauką.

  5. Statystyki i wydruki w Librusie Synergia: Nauczyciele będą miały okazję poznać funkcje statystyczne i generowanie wydruków w dzienniku LIBRUS, które pomogą im analizować wyniki i postępy uczniów oraz udostępniać niezbędne dokumenty.

Warsztaty będą odbywać się w formie stacjonarnej. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli do zgłaszania się poprzez link: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/23695/o//w/Radom do dnia 12.06.2023r.

Dodatkowych informacji udziela Paweł Wach: pawel.wach@mscdn.edu.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli do udziału w warsztatach. Będzie to doskonała okazja do zdobycia wiedzy i umiejętności związanych z elektronicznym dziennikiem LIBRUS Synergia oraz jego różnymi modułami. Nie przegap tej cennej możliwości doskonalenia swoich umiejętności edukacyjnych. Do zobaczenia na warsztatach!

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content