Edukacja – dobra szkoła dobrego życia

Konferencje Pokazać – Przekazać

Konferencje Pokazać – Przekazać to dyskusje o procesach uczenia, uczenia się i wyzwaniach, które XXI wiek stawia przed młodymi i dorosłymi ludźmi. Centrum Nauki Kopernik we współpracy z wieloma partnerami identyfikuje aktualne potrzeby i kierunki rozwoju edukacji. Dyskutujemy o trendach w dydaktyce, metodach i narzędziach przydatnych uczącym się i uczącym. Dziel się swoją wiedzą i doświadczeniami, abyśmy wspólnie mogli wypracować rozwiązania, które wzmocnią i wzbogacą całą społeczność edukacyjną.

Rejestracja

Ruszyła już rejestracja na tegoroczną konferencję Pokazać – Przekazać, która odbędzie się w dniach 22-23 sierpnia w Warszawie, w Centrum konferencyjnym Kopernika. Zapraszamy nauczycieli, edukatorów, pedagogów, rodziców, przedstawicieli uczelni, samorządów oraz instytucji edukacyjnych i stowarzyszeń.

Opłaty:

 • Do 28 czerwca 2024: 246,00 zł brutto (200,00 zł + 23% VAT)
 • Po tym terminie: 430,50 zł brutto (350,00 zł + 23% VAT)

Zarejestruj się teraz!

Tematyka

Tytuł: Edukacja – dobra szkoła dobrego życia

 • Dobre życie dla uczniów, nauczycieli i środowiska wspierającego edukację
 • Definicja dobrej szkoły i jej otoczenia
 • Ważność dzisiejszych pytań na szeroką skalę

Wydarzenia

Patronujemy:

Patroni Medialni

 • Wyborcza.pl
 • Głos Nauczycielski
 • EDUNews.pl
 • Superbalfrzy RP
 • Portal Oświatowy
 • e-pedagogika
 • Portal Samorządowy
 • SuperTata TV

Ruszyła już rejestracja na tegoroczną konferencję Pokazać – Przekazać, która odbędzie w 22-23 sierpnia w Warszawie, w Centrum konferencyjnym Kopernika. Dwudniowe wydarzenie jest skierowane do nauczycieli, edukatorów, pedagogów szkół publicznych i niepublicznych, rodziców w edukacji domowej, przedstawicieli wyższych uczelni, samorządów, edukacyjnych instytucji i stowarzyszeń.

Przed środowiskiem edukacyjnym stoją wyzwania opisane szeroko w badaniach i mediach. Na tle państw objętych badaniem PISA polscy uczniowie i uczennice deklarują jeden z najniższych poziomów satysfakcji z życia. Z kolei wielu rodziców i nauczycieli doświadcza różnych form wypalenia lub jest nimi zagrożonych. Konferencja Pokazać – Przekazać 2024, zatytułowana „Edukacja – dobra szkoła dobrego życia”, otwiera przestrzeń do rozmowy o dobrostanie społeczności edukacyjnej. Od zaprojektowania dobrej szkoły i jej otoczenia przez uważne poznanie potrzeb wszystkich uczestników relacji uczeń-rodzic-nauczyciel-środowisko uczenia (np. szkoła) po sprawczość społeczności uczącej (się). Udział w 2-dniowej konferencji jest płatny. 246,00 zł brutto (czyli 200,00 + 23% VAT) – przy zapłaceniu do 28 czerwca 2024. Po tym terminie opłata wynosi 430,50 zł brutto (350,00 + 23% VAT). Organizatorzy konferencji zapewniają całodzienne wyżywienie, napoje i przerwy kawowe z poczęstunkiem, a przede wszystkim udział w wartościowych warsztatach i sesjach z ekspertami. Nie zapewniają noclegów i zwrotów kosztów podróży. Formularz rejestracyjny: https://copernicus.fra1.qualtrics.com/jfe/form/SV_7Wdl8ho5DqynqLQ

Czym jest dobre życie dla uczniów, dla nauczycieli, otoczenia wspierającego dobrą edukację? Co to znaczy dobra szkoła? Dlaczego właśnie teraz stawiamy te pytania w tak szerokim gronie? – o tym będą dyskutować uczestnicy konferencji.

Poznaj ekspertów i program: https://www.kopernik.org.pl/pokazac-przekazac/pokazac-przekazac-2024 Obserwuj FB: https://www.facebook.com/events/416433874650960

Patroni Medialni konferecnji:

Wyborcza.pl, Głos Nauczycielski, EDUNews.pl, Superbalfrzy RP, Portal Oświatowy, e-pedagogika, Portal Samorządowy, SuperTata T

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content