Biznes i zarządzanie – ABC nowego przedmiotu

Już w wielu szkołach przedmiot biznes i zarządzanie zastąpił podstawy przedsiębiorczości. 

Jakie są podstawowe założenia realizacji przedmiotu zarówno w zakresie podstawowym, jak i rozszerzonym, wymagania ogólne i szczegółowe? Jaka jest dostępna oferta pomocy i materiałów dydaktycznych dla uczniów i nauczycieli? Jakie przykładowe formy, metody pracy i techniki kształcenia można wykorzystać podczas zajęć? 

Odpowiedzi na pytania związane z realizacją zajęć edukacyjnych w ramach nowego przedmiotu otrzymają uczestnicy warsztatów stacjonarnych „Biznes i zarządzanie – ABC nowego przedmiotu”. 

Zapraszamy nauczycieli przedmiotów: biznes i zarządzanie, podstawy przedsiębiorczości oraz innych nauczycieli zainteresowanych tematyką. 

Szkolenie odbędzie się 11 grudnia 2023 r. (poniedziałek) w godz. 14:30 – 18:30 w siedzibie MSCDN Wydział w Siedlcach, ul. Asłanowicza 2. 

Link do formularza zapisu 

Szczegółowych informacji udziela: Grażyna Lech, konsultant ds. edukacji zawodowej i przedsiębiorczości, grazyna.lech@mscdn.edu.pl , tel. 25 633 18 09 

Mazowieckie Samorządowe
Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Siedlcach

ul. M. Asłanowicza 2, 08-110 Siedlce
tel. 25 63 267 47, kom.: 691 922 934
fax 25 63 393 20
e-mail: siedlce@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content