Bezpłatny pokaz filmu „Serce Dębu”

Nikt nie zaprzeczy, że prawdziwe jest stwierdzenie: „Kiedy ciało do lasu rusza, raduje się serce i dusza”. Nie zawsze jednak jest możliwość, żeby rozwiane myśli scalić na leśnej polanie – można to uczynić w kinie, a dokładniej: w Multikinie. Tam właśnie 3 listopada 2022 r. o godz. 17.00 odbędzie się bezpłatny pokaz niezwykłego filmu „Serce dębu” w reżyserii L. Charboniera i M. Seydoux, na który już dziś Państwa zapraszamy!

O FILMIE SŁÓW KILKA
„Serce dębu” zabiera nas w magiczną 80 – minutową podróż po urokliwym mikroświecie naziemnych i nadrzewnych stworzeń, egzystujących dzięki dobrodziejstwom majestatycznego dębu. W samym sercu wiekowego drzewa drzemie niezwykła siła witalna – kolory, dźwięki, codzienna krzątanina żyjątek, które znalazły schronienie w zakamarkach dębowego królestwa. To prawdziwie widowiskowy film przygodowy, w którym oskarowe kreacje tworzą sójki, chrząszcze, wiewiórki, ryjówki, mniejsi i więksi przedstawiciele leśnej flory i fauny… „Serce dębu” to najlepszy detoks od zgiełku miasta i szumu informacyjnego! Odpoczynek dla ciała i duszy – dokument, film przygodowy, sesja terapeutyczna, ćwiczenie uważności w jednym!

CO DLA NAUCZYCIELI?
Dla każdego nauczyciela przygotowany został prezent – edukacyjny plakat filmu „SERCE DĘBU”!

W ramach wsparcia edukacyjnego organizatorzy przygotowują:
1. Szkicowany edukacyjny plakat filmowy jako pomoc dydaktyczną. Plakat przygotowuje wspaniała artystka https://www.facebook.com/karolinaskorbart
2. Prelekcję dla uczniów przygotowaną i przeprowadzoną przez niezwykłego przyrodnika i miłośnika dębów – Adama Zbyryta https://www.facebook.com/Adam-Zbyryt-Cz%C5%82owiek-z-Puszczy-109952661725081
3. Scenariusze lekcji przygotowane przez zespół edukatorów filmowych Ferment.Dostępne na: www.edukacja.bestfilm.pl

EDUKACYJNA WARTOŚĆ DODANA!
Każdy bilet uczniowski przyczyni się do stworzenia nowego, pełnego zieleni miejsca – 10 biletów to 1m2 lasu! Inwestycja warta uwagi!

KIEDY I GDZIE?
Bezpłatny pokaz filmu „Serce dębu” przeznaczony dla nauczycieli odbędzie się 3 listopada 2022 r. w Multikinie przy ulicy Bolesława Chrobrego 1 o godz. 17.00.

ZAPISY I ZAŚWIADCZENIA
Udział w pokazie będzie dokumentowany zaświadczeniem wydanym przez MSCDN – nazwa formy: „Szkoła Kina”. Zapisy pod linkiem:

https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/22427/o//w/Radom

Szczegółowych informacji udziela:

Marcin Getler – marcin.getler@mscdn.edu.pl

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content