Bezpłatny pokaz filmu „CUDOWNY CHŁOPAK. BIAŁY PTAK” 27 lutego 2024 r.

Zapraszamy nauczycieli, wychowawców ze szkół podstawowych, psychologów, pedagogów szkolnych oraz zainteresowanych nauczycieli do udziału w bezpłatnym pokazie filmu organizowanym w ramach Filmowej Akademii Nauczyciela.

„Cudowny chłopak. Biały ptak” to kontynuacja kinowego przeboju z 2017 r. Ekranizacja światowego bestsellera „Cudowny chłopak” porwała 1,5-milionową widownię, dostarczając wielkich wzruszeń i okazji do przemyśleń. Teraz doczekaliśmy się kontynuacji opowieści o potrzebie akceptacji, odwadze i miłości.  To wzruszająca historia o sile empatii i odwadze – dowcipnie i mądrze poprowadzona filmowa narracja, zachęcająca do snucia przemyśleń na temat najważniejszych dla człowieka wartości. Wobec tego filmu nie można pozostać obojętnym! Stwarza on przestrzeń do mądrej dyskusji na temat aktualnych problemów młodych ludzi: bullying, hejt, dyskryminacja i jej przeciwdziałanie, osadza je w historycznym kontekście II wojny światowej i uświadamia, że pomimo zmian cywilizacyjnych człowiek wciąż ma te same potrzeby – przyjaźni, miłości, przynależności, bezpieczeństwa. 

W rolach głównych wystąpiła dwójka młodziutkich aktorów: Olivia Ross i Orlando Schwerdt, a obok nich wybitne aktorki: Helen Mirren i Gillian Anderson.

Pokaz filmu odbędzie się 27 lutego (wtorek) 2024 r.  o godz. 16.30  (NoveKino Siedlce, ul. Wiszniewskiego 4).

Zapraszamy Państwa do kina!
 
Bezpośredni link do zapisów

Szczegółowych informacji udziela: Alicja Świderska, nauczyciel konsultant ds. kadry kierowniczej,  tel. 25 6331810 lub 25 6326747 wew. 110; e-mail: alicja.swiderska@mscdn.edu.pl

Mazowieckie Samorządowe
Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Siedlcach

ul. M. Asłanowicza 2, 08-110 Siedlce
tel. 25 63 267 47, kom.: 691 922 934
fax 25 63 393 20
e-mail: siedlce@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content