Bezpłatny pokaz dla nauczycieli – w roli głównej Johnny Depp

Szanowni Państwo 
czy z okazji zakończenia wakacji macie Państwo ochotę wybrać się do kina na darmowy, wyjątkowy pokaz filmowy dla nauczycieli? Czy chcecie się Państwo dowiedzieć, jakie nowości pojawią się w propozycjach filmowych dla szkół w nowym roku szkolnym? 

W środę 23.08 o godzinie 18:00 w Multikinie Radom pokażemy znakomity dramat kostiumowy.  
Będzie to pokaz PRZEDPREMIEROWY! Mowa o „Kochanicy króla Jeanne du Barry” z Johnnym Deppem w roli głównej. To pierwsza rola aktora po dłuższej nieobecności na wielkim ekranie. 

Zapisy bezpośrednio pod linkiem (ilość miejsc ograniczona): https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/23843/o//w/Radom

Szczegółowych informacji udziela Marcin Getler marcin.getler@mscdn.edu.pl

Oparta na faktach historia kochanki francuskiego króla przedstawia losy Jeanne Vaubernier, młodej, ambitnej kobiety z nizin społecznych, która śmiało używa swojej inteligencji i urody, by wspinać się po szczeblach dworskiej hierarchii. Droga z paryskiej ulicy do Wersalu wiedzie przez liczne upokorzenia, przeszkody, groźby i intrygi. „Kochanica króla Jeanne du Barry” podąża więc za bohaterką przez dramat obyczajowy, satyrę na elity i komedię dworskich pomyłek, nie waha się też sięgać po najdotkliwsze w Wersalu narzędzie towarzyskiej zbrodni: ostrą jak gilotyna ironię. 

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content