Bezpłatny pokaz dla nauczycieli filmu „Pies i Robot”

Szanowni Nauczyciele!

Zapraszamy Was serdecznie na kinowe wydarzenie już na początku nowego roku! Po sylwestrowych szaleństwach, gdy kurz opadnie, mamy zaszczyt zaprosić Was na przedpremierowy pokaz filmu „Pies i Robot” w radomskim Multikinie. Dzięki uprzejmości dystrybutora firmy Best Film i zaangażowaniu pracowników Multikina, tym razem nie tylko Wy, ale także Wasze pociechy będą mile widziane. Razem pójdziemy na fascynującą animację w reżyserii Pablo Bergera.

Mamy dla Was dwa dogodne terminy do wyboru: 09.01.2024 oraz 17.01.2024, o godzinie 18:00. Z uwagi na limit miejsc, zachęcamy do szybkiej rejestracji. Jeśli planujecie przyjście ze swoim dzieckiem, prosimy o przesłanie e-maila do naszego pracownika Marcina Getlera na adres marcin.getler@mscdn.edu.pl, aby zarezerwować miejsce dla Waszej pociechy.

Rejestracja na naszej stronie:

To dopiero początek roku 2024 w ramach Szkoły Kina, a już teraz z przyjemnością informujemy, że po feriach planowane są kolejne pokazy dedykowane gronu nauczycielskiemu. Bądźcie z nami na tych filmowych emocjach!

Do zobaczenia w Nowym Roku w radomskim Multikinie, ul. Chrobrego 1.

A teraz, trochę zapowiedzi tego, co Was czeka na ekranie:

W tle kolorowy, pełen życia Nowy Jork, a w nim zwierzęta, które, podobnie jak ludzie, przeżywają swoje historie. Zakochują się, kłócą, znajdują przyjaciół – wszystko, co czyni życie interesującym. Wszyscy, oprócz jednego smutnego psa, który z tęsknotą patrzy na to szalone miasto. Ten pies też chciałby mieć przyjaciela, ale brakuje mu odwagi.

Jednak pewnego dnia postanawia zmienić swoje życie. Ulega słodkiej obietnicy reklamy i staje się posiadaczem ROBOTA – swojego nowego najlepszego przyjaciela. Wraz z robotem przeżywa niesamowite przygody, pełne wrażeń dni pełne wrotków, muzyki, hot dogów i szaleństw.

Cała historia przybiera nowy obrót w ostatnim dniu lata, kiedy wyruszają na plażę. Aby uratować przyjaciela, który próbuje zaprzyjaźnić się z morską wodą, pies musi podjąć trudną decyzję i zostawić go na chwilę samym sobie. Jak potoczy się ta niezwykła przygoda? O tym przekonamy się wspólnie podczas naszego wyjątkowego pokazu.

Zachęcamy do odwiedzenia dedykowanej strony Multikina, na której poznają Państwo walory edukacyjne filmu: https://multikino.pl/news/pies-i-robot-przyjazn-mimo-wszystko

Niech zacznie się kinowy rok 2024 z nami w radomskim Multikinie!

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content