Akademia Dyrektora -Leszek Zaleśny znowu w Radomiu

Rozpoczynamy Akademię Dyrektora spotkaniem z Leszkiem Zaleśnym – ekspertem w zakresie prawa oświatowego i specjalistą w zakresie organizacji i zarządzania oświatą, który omówi zmiany w prawie oświatowym. W ostatnim czasie było ich wiele, więc z pewnością warto skorzystać z tej okazji. Zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 10 października 2023 roku w godzinach 11:00-14:00, tym razem w Multikinie w Radomiu, znajdującym się w Galerii Słonecznej przy ulicy Chrobrego 1, w Sali kinowej numer 1. W ramach tegorocznej edycji zaprosimy Państwa na cztery spotkania stacjonarne oraz na osiem konferencji online.

Adresatami seminarium są dyrektorzy i wicedyrektorzy szkół i placówek oświatowych. Cele ogólne spotkań obejmują podniesienie kompetencji zawodowych dyrektorów w zakresie zarządzania, wzajemną wymianę doświadczeń oraz prezentację dobrych praktyk.

Jeśli planują Państwo przybyć na nasze wydarzenie własnym samochodem, prosimy o skorzystanie z parkingu w Galerii Słonecznej i pobranie biletu parkingowego. Dla wszystkich uczestników seminarium parking jest bezpłatny. Prosimy o zabranie biletu z samochodu; nasi pracownicy anulują dla Państwa opłatę.

Zapisy przyjmujemy bezpośrednio pod linkiem: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/23909/o//w/Radom. W zakładce „Szkolenia”, obszar „Zarządzanie w oświacie”, jakość pracy szkoły i awans zawodowy znajdą Państwo inne nasze propozycje dla kadry zarządzającej.

Szczegółowych informacji udziela Cezary Ziembicki: Tel: 48 362 15 79, email: cezary.ziembicki@mscdn.edu.pl.

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content