Zdolni zdalnie

Projekt Zdolni zdalnie – zdalna edukacja w szkołach i przedszkolach jest projektem grantowym dofinansowanym z Funduszy Europejskich. Jego adresatami są nauczyciele przedszkoli i szkół publicznych, niepublicznych o uprawnieniach szkół publicznych, ogólnodostępnych, integracyjnych, specjalnych i zawodowych z terenu województwa mazowieckiego. Jego celem jest podniesienie jakości doskonalenia i wsparcia udzielonego nauczycielom prowadzącym zdalną edukację w przedszkolach i szkołach przez kadrę placówki doskonalenia nauczycieli – MSCDN.

Nauczycielom biorącym udział w projekcie, zapewnione jest min. 4 miesięczne wsparcie w ramach, którego uczestniczą w szkoleniach w siedmiu grupach tematycznych (Wychowanie przedszkolne, Edukacja wczesnoszkolna, Edukacja humanistyczna, Edukacja matematyczno-przyrodnicza, Edukacja artystyczna, Edukacja specjalna, Języki obce), działaniach konsultacyjno-doradczych z uwzględnieniem sieci wsparcia przedmiotowego, wykładach eksperckich oraz innych działaniach, które są odpowiedzią na zdiagnozowane potrzeby i oczekiwania uczestników i uczestniczek grantu.

Każdy uczestnik ma możliwość wzmocnienia i rozwoju swoich kompetencji cyfrowe we właściwym doborze strategii, metod i technik w pracy zdalnej z dziećmi/uczniami i wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnych w praktyce.

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content