Zatroszczmy się o zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży

Zapraszamy wszystkich nauczycieli, wychowawców i specjalistów chcących pogłębić swoją wiedzę na temat problemów związanych ze zdrowiem psychicznym młodych ludzi. do udziału w BEZPŁATNEJ konferencji on-line „Zatroszczmy się o zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży”

Jej celem jest doskonalenie kompetencji psychologów, pedagogów, wychowawców i nauczycieli w zakresie rozpoznawania czynników ryzyka oraz udzielania skutecznych formy pomocy dzieciom i młodzieży zagrożonej występowaniem zaburzeń psychicznych.

Prelegentami będą: psychiatra dziecięcy Agnieszka Lazarska, psycholog, terapeuta Dorota Bielas oraz psycholog Irena Szymaniak pracujące w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie.

Konferencja odbędzie się w sobotę 13 maja 2023 roku o godzinie 10.00 (za pośrednictwem platformy Zoom). Link do wydarzenia otrzymają osoby, które zgłoszą swój udział poprzez formularz zgłoszeniowy.

Zapisy

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content