Zaproszenie dla wnioskodawców do Akcji 2

Szanowni Państwo,
Projekty współpracy międzynarodowej, realizowane w ramach Programu Erasmus+, dają szkołom i instytucjom możliwość wszechstronnego rozwoju. Mobilności edukacyjne kadry, uczniów i nauczycieli stwarzają okazję do rozwoju kompetencji kluczowych, społecznych, językowych a także do doskonalenia zawodowego pracowników. Udział w projekcie to szansa dla Państwa na umiędzynarodowienie działalności i nawiązanie bliskiej współpracy ze szkołami i instytucjami z zagranicy. Otrzymane dofinansowanie zapewni możliwość zarówno realizacji zagranicznych wyjazdów kadry, uczniów i nauczycieli, jak i goszczenia u siebie szkół i instytucji partnerskich w ramach rewizyt w projekcie.

Wszystkie instytucje, w których planach rozwojowych jest ujęty także europejski wymiar działania, zapraszamy do udziału w międzynarodowych projektach Partnerstw współpracy (KA220) oraz Partnerstwach na małą skalę (KA210)

Termin złożenia wniosków o dofinansowanie mija 3 listopada 2021 r. Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium informacyjnym, które planujemy na dzień 18.10.2021 r. Odbędzie się ono na platformie MS TEAMS w godzinach od 14.00 do 16.00 → rejestracja na spotkanie

Wciąż dysponujemy także miejscami na stacjonarne warsztaty dotyczące budowania koncepcji projektów, które odbędą się 20 października w Warszawie – zapraszamy do rejestracji na wydarzenie.

Zapraszamy do rejestracji na prowadzone przez pracowników Narodowej Agencji konsultacje on-line dla Wnioskodawców projektu KA220 i KA210:

REJESTRACJA NA KONSULTACJE ON-LINE


Poniżej przedstawiamy materiały filmowe pomocne przy planowaniu projektów

 1. Poznaj ofertę Akcji 2:
  „Nowy Erasmus+ – Możliwości w Akcji 2 Sektora Edukacja szkolna.”
  https://www.youtube.com/watch?v=Vgv0Rfldm4U
 2. Zaplanuj z nami koncepcję projektu:
  „Jak dobrze zaplanować projekt? Jakościowe aspekty wniosków KA220 i KA210, Sektor Edukacji Szkolnej”
  https://www.youtube.com/watch?v=8JgYLYuC-d4
 3. Wypełnij wniosek aplikacyjny:
  Wskazówki dotyczące wniosku KA220: https://www.youtube.com/watch?v=enTLhH1GrQY
  Wskazówki dotyczące wniosku KA210: https://www.youtube.com/watch?v=q0OE6HL5IGg

  W razie pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu: se@erasmusplus.org.pl

  Z pozdrowieniami,
  Zespół Edukacji Szkolnej SE-KA2

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content