„Wykorzystanie TIK w projekcie edukacyjnym na przedmiotach przyrodniczych i matematyce

Zapraszamy od 3 kwietnia 2024 r. nauczycieli przedmiotów przyrodniczych i matematyki wszystkich typów szkół do udziału w kursie doskonalącym „Wykorzystanie TIK w projekcie edukacyjnym na przedmiotach przyrodniczych i matematyce ”. Szkolenie w całości odbywać się będzie w formie online na platformie Moodle. Jest to wygodna forma zajęć, gdyż każdy Uczestnik może w dowolnych terminach i godzinach, przestrzegając oczywiście harmonogramu przedstawionego na początku kursu, zapoznawać się z treściami szkolenia oraz wykonywać zadania.

Uczestnicy, którzy ukończą kurs z powodzeniem, otrzymają zaświadczenia o odbytej 30-godzinnej formie doskonalenia. Na tę liczbę godzin składa się samodoskonalenie oraz wykonanie zadań obowiązkowych.

Cel główny szkolenia: Doskonalenie warsztatu pracy nauczycieli przedmiotów przyrodniczych i matematyki w wykorzystaniu różnorodnych programów i narzędzi TIK w projekcie edukacyjnym.

 

 

Efekt końcowy: Opracowanie przez każdego Uczestnika autorskiego projektu edukacyjnego, do realizacji którego zostaną zaproponowane różnorodne narzędzia TIK poznane podczas kursu i poza nim.

Zajęcia online będą trwać w terminie 3 kwietnia – 31 maja 2024 r.

Forma bezpłatna

Mamy nadzieję, że umiejętności zdobyte podczas kursu przełożą się na opracowanie przez Uczestników ciekawych projektów edukacyjnych z wykorzystaniem TIK, a tym samym zachęcą uczniów do udziału w projektach. Wszak według badacza pokoleń i futurologa Marka McCrindle’a współcześni uczniowie to pokolenie Alfa, liderzy przyszłości, będący całkowicie „na ty” z technologią.

Chętnych zapraszają autorki i prowadzące kursu: Monika Miklaszewska – konsultant w zakresie matematyki, Teresa Stryjewska – konsultant w zakresie przedmiotów przyrodniczych

Zapisy prowadzimy drogą online do 2 kwietnia 2024 r.

Link do zapisów na kurs

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content