„WARCABY W MAZOWIECKIEJ SZKOLE”

Zapraszamy PRZEDSZKOLA i SZKOŁY PODSTAWOWE do udziału w VII edycji projektu „WARCABY W MAZOWIECKIEJ SZKOLE”

Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego adresowany do szkół podstawowych i przedszkoli w województwie mazowieckim.

Celem projektu jest zwiększenie umiejętności logicznego i analitycznego myślenia, porządkowania myśli, rozwiązywania problemów, rozwijanie koncentracji uwagi i wyobraźni, zrozumienia swoich działań i ich konsekwencji oraz wsparcie rozwoju społeczno-emocjonalnego uczniów oraz dostarczenie pedagogom innowacyjnych i efektywnych narzędzi do codziennej pracy.

Warto podkreślić, że gra w warcaby może pełnić wiele funkcji rozwojowych, edukacyjnych i rekreacyjnych, a także może wspierać zaawansowane procesy decyzyjne w najważniejszych społecznie sferach.

Do udziału zapraszamy po dwóch nauczycieli z placówki. Koszt udziału szkoły w projekcie wynosi 200 zł za dwóch nauczycieli.

W ramach projektu nauczyciele odbędą 20 – godzinne szkolenie hybrydowe przygotowujące do prowadzenia zajęć gry w warcaby. Uczestnicy dostaną pakiet materiałów edukacyjnych, a szkoły otrzymają sprzęt warcabowy, w skład którego wchodzi 30 kompletów warcabów dla uczniów oraz warcabnica demonstracyjna.

Na zgłoszenia czekamy do końca lutego 2024 r.

Miejsce szkolenia stacjonarnego: MSCDN Wydział w Ciechanowie, ul. Sienkiewicza 33

Szczegółowych informacji udziela Pani Ewa Osiecka – koordynator rejonowy tel.: 23 672 40 31 wew. 109

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content