UWAGA!!! Zmiana terminu szkolenia „TRENING PEWNOŚCI SIEBIE – Program wsparcia dla dzieci doświadczających przemocy rówieśniczej”

Szkolenie dla pedagogów i psychologów szkolnych pt. „TRENING PEWNOŚCI SIEBIE – Program wsparcia dla dzieci doświadczających przemocy rówieśniczej”.
Zapraszamy na szkolenie stacjonarne w dniach 18-19.03.2023 prowadzone przez trenerkę Stowarzyszenia „Bliżej Dziecka” Joannę Węgrzynowską.
TRENING PEWNOŚCI SIEBIE (TPS) jest metodą opracowaną przez Stowarzyszenie „Bliżej Dziecka” i przeznaczoną do grupowej i indywidualnej pracy z dziećmi doświadczającymi dręczenia ze strony rówieśników. Celem TPS jest podnoszenie poczucia własnej wartości u poszkodowanych oraz nauka asertywności i nawiązywania pozytywnych relacji w grupie.
Udział w szkoleniu bezpłatny w ramach dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach funduszy EOG.
Zapisy

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content