„Szkoła Prototypowania”

Rozpoczął się nabór nauczycieli, edukatorów i pasjonatów nauki do I w tym roku edycji warsztatów „Szkoła Prototypowania” realizowanych przez Centrum Nauki  Kopernik  w ramach programu „Nauka dla Ciebie”. 

 

W 5-dniowych bezpłatnych warsztatach, które będą odbywać w Centrum Nauki Kopernik może wziąć każdy, kto chciałby zaprojektować i stworzyć własną pomoc edukacyjną.

 

Szkoła Prototypowania to doskonała okazja, aby zdobyć nowe, przydatne umiejętności, wymienić się doświadczeniami edukacyjnymi z innymi nauczycielami, a także nawiązać inspirujące kontakty na przyszłość.

 

Podczas warsztatów ich uczestnicy przejdą przez proces szybkiego prototypowania. Będą projektować, konstruować i wprowadzać ulepszenia, żeby na koniec przetestować swoje rozwiązanie na Wystawach Centrum Nauki Kopernik.

 

Dodatkowo, w programie tegorocznej edycji warsztaty zaplanowano w oparciu między innymi o narzędzia teatru improwizacji.

 

Szczegółowe informacje i formularz

 

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content