Szachy w Mazowieckiej Szkole

Już ósmy raz spotkamy się przy szachownicy. Projekt SZACHY W MAZOWIECKIEJ SZKOLE, objęty patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i współfinansowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego cieszy się dużą popularnością. Dlatego apelujemy do nauczycieli szkół podstawowych (klasy I-III oraz IV-VIII), aby jak najprędzej zgłosili swój udział – maile z nazwą i adresem placówki, należy przesyłać na: marzena.balcerzak@mscdn.edu.pl  w nieprzekraczalnym terminie do 30 września 2023 r.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Celem projektu jest dostarczenie nauczycielom innowacyjnych i efektywnych narzędzi do codziennej pracy z dziećmi, zwiększenie umiejętności matematycznych dzieci w zakresie logicznego i analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów, orientacji przestrzennej i koncentracji, a także wsparcie społecznego i emocjonalnego rozwoju dzieci. Szczegółowych informacji udziela: Marzena Balcerzak, nauczyciel konsultant MSCDN Wydział w Ostrołęce: marzena.balcerzak@mscdn.edu.pl

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content