STEAM – owa lekcja otwarta

28 maja 2026 r. doradczyni metodyczna MSCDN, Beata Narożna, poprowadziła dwugodzinną lekcję otwartą w klasie V Szkoły Podstawowej nr 4 im. Żołnierza Polskiego w Ostrołęce.

Temat lekcji brzmiał: Życzymy, dedykujemy i dziękujemy… sami projektujemy!

Zajęcia prowadzone były metodą STEAM. Uczniowie rozwijali kompetencje językowe i komunikacyjne poprzez redagowanie krótkich form użytkowych; zaproszenia, podziękowania, życzeń, dedykacji. Kształcili także umiejętności pracy w grupie podczas interdyscyplinarnego projektu tworzenia ekologicznej kartki okolicznościowej.

Efektem zajęć są piękne prace uczniowskie ozdobione własnoręcznie zbieranymi i suszonymi roślinami.

#MSCDNKompas

ul. Piłsudskiego 36
07-410 Ostrołęka
tel. 29 744-41-20
tel. kom. 513 086 645

ostroleka@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Przejdź do treści