Specjalista od fonoholizmu – dr Dębski

??? Doktor od fonoholizmu, niezwykła osobowość – MACIEJ DĘBSKI

? Internet i smartfon uzależnia zarówno dzieci, jak i dorosłych. Może obniżać nastrój i sprawiać trudności w nauce, rozwoju, ale także w efektywnej pracy.

? Fundacja „Dbam o mój zasięg” doktora Macieja Dębskiego, adiunkta w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Gdańskiego, pomaga rozpoznać wczesne symptomy uzależnienia oraz wprowadzać higienę cyfrową w domu, szkole i pracy. Udzielane profesjonalne i konkretne porady są oparte na wnikliwych, unikatowych, nie tylko w skali Polski, badaniach. Projekty badawcze socjolog realizuje z ogromną determinacją, będąc przy tym sprzymierzeńcem rodziców i nauczycieli. Jego pomoc w walce i zapobieganiu uzależnieniom jest bezcenna.

?‍? Ostrołęcki Wydział MSCDN, kontynuując wieloletnią  współpracę z doktorem Dębskim i jego fundacją, organizuje w dniach 18-19 stycznia br. konferencję i warsztaty dla nauczycieli, podczas których  pokazana zostanie skala problemu e-uzależnień, m.in. na podstawie eksperymentu społecznego poza siecią oraz badań „Młodzi cyfrowi”.

? Dr Maciej Dębski, niezwykła osobowość, a przy tym skromny człowiek, na środowej konferencji „Młodzi w sieci – odpowiedzialne i bezpieczne korzystanie z mediów cyfrowych” przedstawi swoje najnowsze badania i podpowie, jak kształtować dobre nawyki korzystania z mediów cyfrowych oraz odświeży znaczenie ? Relacji, które wraz z Ramą i Rytuałami (3xR) stanowią najbardziej istotne ogniwa profilaktyki e-uzależnień.

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content