Praca z uczniem uzdolnionym matematycznie Od 2016

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.


Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli matematyki „Projektowanie pracy ucznia uzdolnionego matematycznie” organizowana jest od 2016 roku. Sieć stała się wieloetapowym, cyklicznym projektem, którego celem jest podniesienie kompetencji nauczycieli w zakresie pracy z uczniem uzdolnionym matematycznie. Głównym zadaniem uczestników sieci jest własne doskonalenie, wymiana doświadczeń i wspólne tworzenie zadań wykorzystywanych w pracy z uczniem zdolnym. Ważnym elementem są również lekcje otwarte, które stanowią okazję do zaprezentowania przez nauczyciela warsztatu pracy, pokazania rozwiązań metodycznych, ciekawych form pracy z uczniami. Nauczyciele wzajemnie czerpią od siebie pomysły na uatrakcyjnienie zajęć oraz opracowują konkurs matematyczny „Zawody matematyczne” dla uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych.
Czytaj więcej… (pdf)

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content