„Praca metodą projektu edukacyjnego z wykorzystaniem WebQuestu na zajęciach matematyki i przedmiotach edukacji przyrodniczej”.

Zapraszamy od 16 padziernika 2023 r. nauczycieli matematyki i przedmiotów przyrodniczych wszystkich typów szkół do udziału w kursie doskonalącym „Praca metodą projektu edukacyjnego z wykorzystaniem WebQuestu na zajęciach matematyki i przedmiotach edukacji przyrodniczej”. Szkolenie w całości odbywać się będzie w formie online na platformie Moodle. Jest to wygodna forma zajęć, gdyż każdy Uczestnik może w dowolnych terminach i godzinach, przestrzegając oczywiście harmonogramu przedstawionego na początku kursu, zapoznawać się z treściami szkolenia oraz wykonywać zadania.

Uczestnicy, którzy ukończą kurs z powodzeniem, otrzymają zaświadczenia o odbytej 30-godzinnej formie doskonalenia. Na tę liczbę godzin składa się samodoskonalenie oraz wykonanie zadań obowiązkowych.

Cel główny szkolenia: Doskonalenie warsztatu pracy nauczycieli nauk przyrodniczych i matematyki w zakresie pracy metodą projektu edukacyjnego z zastosowaniem WebQuestu.

 

Efekt końcowy: Publikowanie przez Uczestnika autorskiego WebQuestu w sieci.

Zajęcia potrwają w terminie 16 października – 14 grudnia 2023 r.

Forma bezpłatna

Mamy nadzieję, że udział w szkoleniu zainspiruje Uczestników do działania w tym obszarze – tworzenia własnych WQ.

 

Chętnych zapraszają autorki i prowadzące kursu: Monika Miklaszewska – konsultant w zakresie matematyki, Teresa Stryjewska – konsultant w zakresie przedmiotów przyrodniczych

Zapisy prowadzimy drogą online do 11 października 2023 r.

Link do zapisu

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content