NAUCZYCIELE Z APETYTEM POSZUKIWANI

Jestem szczęśliwa z tego powodu, że wspaniałe panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Ławach zaangażowały się w przygotowanie wyjątkowego spotkania dla nauczycieli, podczas którego rozsmakujemy się w kuchni kurpiowskiej i czeczeńskiej.

Z wielką radością zapraszam nauczycieli zainteresowanych wielokulturowością na wspaniałą ucztę, podczas której porozmawiamy o sposobach pracy z dziećmi z doświadczeniem migracyjnym oraz o tym, że każdy z nas, bez względu na kraj pochodzenia, ma potencjał, którym może się dzielić z innymi. Jednym ze sposobów na poznawanie różnych kultur jest kuchnia. Na pewno kurpiowskie i czeczeńskie jadło, które pomożemy przyrządzić przy dźwiękach muzyki, będą gruntem sprzyjającym rozmowom.

Warsztaty „Różne wymiary wielokulturowości. Spotkajmy się przy stole – czeczeńskie gałuszki i kurpiowskie fafernuchy w roli głównej” poprowadzę z Khedi Alievą z Czeczenii, współzałożycielką Fundacji Kobiety Wędrowne.

Czekam na Was na innowacyjnym spotkaniu dotyczącym międzykulturowości.

Iwona Olejniczak

Szczegółowe informacje i odnośnik do zapisów znajdują się w poniższym linku:
https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/23889/o//w/Ostro%C5%82%C4%99ka

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content