Młodzi w sieci – odpowiedzialne i bezpieczne korzystanie z mediów cyfrowych

Zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji on-line nauczycieli, wychowawców, psychologów, pedagogów, bibliotekarzy, pracowników świetlic szkolnych, którzy są zainteresowani pogłębieniem wiedzy i kompetencji z zakresu odpowiedzialnego i bezpiecznego korzystania z mediów cyfrowych.

Uczestnicy konferencji zapoznają się ze sposobami radzenia w sytuacjach trudnych związanych z dostępem dzieci i młodzieży do szkodliwych treści, nadmiernego korzystania z mediów społecznościowych i Internetu oraz bezrefleksyjnej oceny treści zamieszczanych w sieci.

Formularz zgłoszeniowy:

Konferencję poprowadzi dr Maciej Dębski; założyciel i prezes Fundacji ,,Dbam o mój zasięg”. Socjolog problemów społecznych, wykładowca akademicki, edukator społeczny, ekspert w realizacji badań naukowych, ekspert Najwyższej Izby Kontroli, Rzecznika Praw Obywatelskich, autor/współautor publikacji naukowych z zakresu problemów społecznych.

Termin konferencji: 28 września 2022 r., godz. 14.30 – 17.45

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content