Lapbook jako aktywizująca metoda pracy na lekcjach języka obcego.

Zapraszamy nauczycieli języków obcych na bezpłatne warsztaty metodyczne „Lapbook jako aktywizująca metoda pracy na lekcjach języka obcego”

Termin szkolenia: 3 października 2022 r. godz. 15:00 – 19:00

Miejsce szkolenia:  MSCDN Wydział w Ciechanowie, ul. H. Sienkiewicza 33

Program szkolenia:

1. Idea tworzenia lapbooków

2. Przykładowe lapbooki i ich struktura

3. Jak stworzyć własne lapbooki w języku obcym?

Prowadzący spotkanie:

Renata Kreft – nauczyciel konsultant w zakresie edukacji językowej i kształcenia zawodowego MSCDN Wydział w Ciechanowie, magister filologii w zakresie lingwistyki stosowanej o specjalności nauczycielskiej i tłumaczeniowej na Wydziale Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskich na Uniwersytecie Warszawskim. Nauczycielka języka niemieckiego na różnych poziomach: w szkole podstawowej, gimnazjum, szkole ponadgimnazjalnej.

Ewa Osiecka – nauczyciel konsultant w zakresie edukacji wczesnoszkolnej MSCDN Wydział w Ciechanowie. Magister edukacji wczesnoszkolnej Uniwersytetu Warszawskiego Wydział Pedagogiki . Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Autorka metody Story Line w procesie wychowania i aktywnego uczenia się Kamishibai (innowacyjna metoda czytania i opowiadania w wychowaniu przedszkolnym i edukacji wczesnoszkolnej). 

Formularz zgłoszeniowy

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content