Konkurs Zawodowiec Roku 2022

Przypominamy, że do 30 listopada 2022 r. przyjmowane są zgłoszenia do pierwszej edycji Konkursu Zawodowiec Roku 2022

Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej zaangażowanych nauczycieli ze szkół branżowych oraz centrów kształcenia zawodowego.

Zawodowcem Roku 2022 może zostać każdy nauczyciel, który cechuje się zaangażowaniem i pasją w pracy, wspiera zainteresowania zawodowe uczniów, cieszy się autorytetem w środowisku szkolnym i lokalnym oraz posiada szczególne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze w obszarze kształcenia zawodowego. Kandydaci powinni wyróżniać się na tle innych pedagogów, działać na rzecz promocji kształcenia zawodowego, wprowadzać autorskie rozwiązania dydaktyczne i metodyczne w obszarze kształcenia zawodowego, współpracować z otoczeniem społeczno-gospodarczym (w szczególności z pracodawcami) i dbać o swój rozwój zawodowy.

Nauczyciela zgłosić może szkoła lub centrum kształcenia zawodowego w jednej ze 100 dziedzin: od budowy i strojenia fortepianów, po elektrykę, transport lotniczy i spedycję.

Droga młodych ludzi do wymarzonego zawodu nie jest prosta i wymaga przewodnika, którym najczęściej jest nauczyciel – fachowiec dbający o rozwój swoich uczniów, prawdziwy zawodowiec. Od teraz najlepsi nauczyciele kształcenia zawodowego mają możliwość otrzymania prestiżowego tytułu Zawodowca Roku 2022 oraz zagrody rzeczowe.

Serdecznie zapraszamy do promocji Konkursu u Państwa w instytucjach oraz w regionie. W załączeniu pakiet grafik promocyjnych.

Więcej informacji oraz regulamin i formularz rejestracyjny dostępny na stronie konkursu: www.frse.org.pl/zawodowiec-roku-2022

Organizatorem Konkursu Zawodowiec Roku 2022 jest Ministerstwo Edukacji i Nauki.  Partnerami Konkursu są Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz KGHM Polska Miedź S.A.

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content