Konkurs To już 650 lat naszego miasta

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w konkursie To już 650 lat naszego miasta, którego celem jest zachęcenie  młodych ludzi do uczczenia tego wyjątkowego jubileuszu. Konkurs został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Pana Łukasza Kulika.

Wiele tegorocznych inicjatyw związanych z rocznicą nadania praw miejskich zostanie w pamięci ostrołęczan , w wielu z nich uczestniczyli ostrołęccy uczniowie .Nasza propozycja, konkurs To już 650 lat naszego miasta ,być może zainspiruje młodych ostrołęczan do podejmowania działań na rzecz upowszechniania informacji o rodzinnym mieście .Cenna będzie każda praca konkursowa, bo będzie ona świadectwem kształtowania się postaw obywatelskich dzisiaj uczniów, a w perspektywie dorosłych obywateli Ostrołęki . Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu oraz pozostałe dokumenty do pobrania.

Regulamin konkursu
Załacznik nr1 – karta zgłoszenia
Załącznik nr2 – Sprawozdanie z podejmowanych działań
Załącznik nr3 – Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content