KONFERENCJA – Zatrzymaj życie przy życiu …..

O profilaktyce śmierci samobójczych i zdrowiu psychicznym – 16 kwietnia 2024 r. w godzinach 11.00 -14.30 w auli Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie ul. Wojska Polskiego 51 odbędzie się stacjonarna konferencja pn. „Zatrzymaj życie przy życiu – zdrowie psychiczne członków społeczności szkolnej i profilaktyka śmierci samobójczych”. Organizatorzy zapraszają nauczycieli, pedagogów, psychologów, członków zespołów interdyscyplinarnych oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką.

Zaproszeni prelegenci to znani specjaliści zajmujący się zagadnieniami zdrowia psychicznego oraz profilaktyką, prewencją, postwencją z obszaru suicydologii: dr Halszka Witkowska, Dominik Kuc, Alicja Jesionowska, Katarzyna Sękowska-Świątkiewicz.

Wydarzenie objęte zostało Patronatami Honorowymi przez: Rzecznika Praw Dziecka i Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Liczymy na Państwa obecność i udział w dyskusji nad ważnością poruszanej problematyki zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

Zapisy

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content