„Kompetencje językowe w kształceniu zawodowym – wykorzystanie materiałów Goethe-Institut na lekcjach języka niemieckiego ”.

Szanowni Państwo,

zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego szkół technicznych i branżowych na bezpłatne warsztaty metodyczne „Kompetencje językowe w kształceniu zawodowym – wykorzystanie materiałów Goethe-Institut na lekcjach języka niemieckiego ”.

Termin szkolenia: 5 października 2023 r. (w godz. 15:30 – 18:45)

Miejsce: szkolenie stacjonarne, MSCDN Wydział w Ciechanowie

Cel: Zapoznanie nauczycieli uczących w szkołach zawodowych z materiałami dydaktycznymi, przygotowanymi przez Goethe- Institut do pracy na lekcji języka niemieckiego oraz języka niemieckiego ukierunkowanego zawodowo.

Moduły:

  1. Materiały dydaktyczne przygotowane przez Instytut Goethego do pracy na lekcji języka niemieckiego ogólnego i języka ukierunkowanego zawodowo.
  2. Możliwości wykorzystania materiałów Instytutu Goethego na lekcji języka niemieckiego ukierunkowanego zawodowo.
  3. Tworzenie ćwiczeń z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych oraz dostosowanie ich do potrzeb uczniów na lekcji języka niemieckiego ogólnego i języka zawodowego.

Uczestnicy szkolenia otrzymają podręczniki Goethe-Institut „Deutsch im Beruf”.

Warsztaty poprowadzi mgr Mariola Charyton – nauczyciel konsultant MSCDN Wydział w Ostrołęce, multiplikator Goethe-Institut w Warszawie.

Zapisy:

Renata Kreft

Nauczyciel konsultant w zakresie edukacji językowej i kształcenia zawodowego

MSCDN Wydział w Ciechanowie

 

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content