EkoMobilni  

Projekt skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz nauczycieli.

EkoMobilni to bezpłatne i ogólnodostępne narzędzie edukacyjne, które pomoże uczniom w interaktywny sposób poszerzyć wiedzę z zakresu ekologii i ochrony środowiska. Przy wykorzystaniu aplikacji, możemy stworzyć grę terenową w ciągu 5 minut. Terenem rozgrywki może być sala, boisko szkolne czy pobliski park, gdyż jedynym warunkiem do przygotowania jest rozstawienie QR-kodów, które będą elementami gry. Funkcjonalność i prosta obsługa sprawiają, że gra idealnie wpasowuje się w czas trwania jednostki lekcyjnej. 

Aplikacja EkoMobilni to nie tylko innowacyjne rozwiązanie edukacyjne, ale także konkurs „Jak stworzyć EkoSzkołę?”. Celem konkursu jest wykorzystanie potencjału uczniów do stworzenia schematu działań, które spowodują, że ich szkoła stanie się  EkoSzkołą.

Stowarzyszenie Wiedza dla Regionu realizuje projekt „EkoMobilni” w ramach zadania publicznego sfinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach programu NOWEFIO. 

Więcej informacji na stronie:  https://ekomobilni.edu.pl 

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content