BEZPŁATNY POKAZ PREMIEROWEGO FILMU DLA NAUCZYCIELI W OSTROŁĘCE

Film „C’mon C’mon” w reż. Mike’a Millsa jest najlepszą odpowiedzią na niepokój i niepewność naszych czasów.

Uważny, ciepły, skupiony wokół najważniejszych relacji działa terapeutycznie: uczy wzajemnej troski, okazywania emocji, zszywania naderwanych więzi.

Na bezpłatny premierowy pokaz dzieła Millsa MSCDN Wydział w Ostrołęce zaprasza nauczycieli w pierwszym dniu ferii, 31 stycznia o godz. 12.00 do kina „Jantar”.

Zapisy pod numerem telefonu: 29 74 44 120.

Film odwołuje się do ważnych z punktu widzenia psychologii i pedagogiki tematów: komunikacji, nazywania i wyrażania emocji, relacji rodzinnych, uważności (mindfulness). Projekcję filmu, która będzie poprzedzona wprowadzeniem, powiązaliśmy z nową formą doskonalenia MSCDN „Wsparcie psychologiczne w edukacji filmowej”.

Projekt oparty jest na bezpłatnych spotkaniach edukacyjnych z nauczycielami, pedagogami i psychologami szkół ponadpodstawowych. Przygotowano materiały dydaktyczne do filmu: scenariusz lekcji na godzinę z wychowawcą dla szkół ponadpodstawowych (autorka: Anny Równy) oraz analizę psychologiczną (opracowanie: dr Monika Mazur- Mitrowską). Opracowane propozycje metodyczno – psychologiczne wpisują się nie tylko w realizację punktów Polityki Oświatowej Państwa na rok szkolny 2021 – 2022, ale również stanowią cenne wsparcie w rzeczywistości pandemicznej, w której przyszło nam żyć i pracować. Wspomniane materiały edukacyjne udostępnimy po 14 stycznia.

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content