Зустріч з малюнком в п’ятницю о 15.00

W ostatni piątek większość rysunków była dla ojców…

Nasze spotkania z dziećmi ukraińskimi to nie tylko zajęcia plastyczne. To wyciszenie, atmosfera sprzyjająca poczuciu bezpieczeństwa, a przede wszystkim trening uważności.

Praktyka mindfulness, czyli świadomość tu i teraz z całkowitą akceptacją wszystkiego, co w tej przestrzeni się pojawia, jest piękną drogą do spokoju.

Wiemy, że koncentrowanie się na rozpamiętywaniu niechcianych wspomnień mocno obciąża układ nerwowy, co może prowadzić do utraty zdrowia psychicznego, a zaabsorbowanie myślami wykraczającymi poza teraźniejszość często sprawia, iż tracimy zdolność racjonalnego i adekwatnego reagowania na otaczającą rzeczywistość.

To oczywiście wpływa na pogorszenie umiejętności adaptacyjnych i jakości relacji nie tylko ze sobą, ale i z innymi. Na plastyczny trening uważności zapraszamy znów 20 maja o godz. 15.00 do MSCDN w Ostrołęce przy ul. Piłsudskiego 38.

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content