
Dyrektorów szkół i nauczycieli zachęcamy do udziału w konferencji ONLINE „Wykorzystanie wyników egzaminów zewnętrznych w pracy nauczyciela”, podczas której przypomnimy podstawowe pojęcia pomiaru dydaktycznego i omówimy podstawę programową w kontekście sprawdzianów szkolnych. Na koniec przedstawimy wnioski i rekomendacje wynikające z analizy wyników egzaminów zewnętrznych jako ważny element służący podniesieniu jakości pracy nauczyciela oraz szkoły.
Zapraszamy 22 kwietnia w godz. 14:00-17:30.
Prowadzenie: Robert Chamczyk – polonista, nauczyciel dyplomowany, trener z zakresu konstruowania zadań i wystąpień publicznych w pracy nauczyciela, ekspert Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, autor publikacji z zakresu nauczania języka polskiego, scenariuszy godzin wychowawczych, materiałów dotyczących współpracy z rodzicami.
Zapisy: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/30722/o/-2/w/Ostro%C5%82%C4%99ka
