Startuje pierwsza edycja konkursu Zawodowiec Roku 2022

Zawodowiec Roku 2022.

Przypominamy, że do 30 listopada 2022 r. przyjmowane są zgłoszenia do pierwszej edycji Konkursu Zawodowiec Roku 2022

Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej zaangażowanych nauczycieli ze szkół branżowych oraz centrów kształcenia zawodowego.

Zawodowcem Roku 2022 może zostać każdy nauczyciel, który cechuje się zaangażowaniem i pasją w pracy, wspiera zainteresowania zawodowe uczniów, cieszy się autorytetem w środowisku szkolnym i lokalnym oraz posiada szczególne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze w obszarze kształcenia zawodowego. Kandydaci powinni wyróżniać się na tle innych pedagogów, działać na rzecz promocji kształcenia zawodowego, wprowadzać autorskie rozwiązania dydaktyczne i metodyczne w obszarze kształcenia zawodowego, współpracować z otoczeniem społeczno-gospodarczym (w szczególności z pracodawcami) i dbać o swój rozwój zawodowy.

Nauczyciela zgłosić może szkoła lub centrum kształcenia zawodowego w jednej ze 100 dziedzin: od budowy i strojenia fortepianów, po elektrykę, transport lotniczy i spedycję.

Droga młodych ludzi do wymarzonego zawodu nie jest prosta i wymaga przewodnika, którym najczęściej jest nauczyciel – fachowiec dbający o rozwój swoich uczniów, prawdziwy zawodowiec. Od teraz najlepsi nauczyciele kształcenia zawodowego mają możliwość otrzymania prestiżowego tytułu Zawodowca Roku 2022 oraz nagrody rzeczowe.

Serdecznie zapraszamy do promocji Konkursu u Państwa w placówkach/instytucjach. W załączeniu pakiet grafik promocyjnych.

Więcej informacji oraz regulamin i formularz rejestracyjny dostępny na stronie konkursu: www.frse.org.pl/zawodowiec-roku-2022

Organizatorem Konkursu Zawodowiec Roku 2022 jest Ministerstwo Edukacji i Nauki.  Partnerami Konkursu są Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz KGHM Polska Miedź S.A.

MSCDN Wydział w Warszawie
ul. Świętojerska 9, 00-236 Warszawa

Sekretariat
tel. 22 536 60 62; kom. 609 423 954 email: warszawa@mscdn.edu.pl

Dział szkoleń
tel. 22 536 60 66; kom. 609 426 125 email: formy@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content