
Jak budować atmosferę w klasie, która minimalizuje agresję i sprzyja bezpiecznym relacjom?
Serdecznie zapraszamy do omówienia skutecznych rozwiązań podczas bezpłatnych warsztatów metodycznych ”Profilaktyka agresji w szkole z uwzględnieniem wpływu postawy nauczyciela”, które pozwolą:
– lepiej rozumieć przyczyny agresji u dzieci i młodzieży,
– świadomie kształtować własną postawę wychowawczą,
– zdobyć konkretne narzędzia do reagowania w trudnych sytuacjach,
– wymieniać doświadczenia i inspirować się nawzajem.
Warsztaty poprowadzi zespół specjalistów: Anna Kuropatwa, Aleksandra Kujawa i Sylwia Zdunek.
Zapraszamy 25 maja w godz. 15:30-18:00 do MSCDN w Ostrołęce ul. Piłsudskiego 38, sala nr 8.
Link do zapisów:
https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/31141/o/-2/w/Ostro%C5%82%C4%99ka
