A A

 

Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele

Z przyjemnością zapraszamy do udziału w projekcie

 

„Warcaby w mazowieckiej szkole”.

 

Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, adresowany jest do uczniów szkół podstawowych w województwie mazowieckim. Projekt Warcaby w mazowieckiej szkole objęty jest patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Celem projektu jest zwiększenie umiejętności logicznego i analitycznego myślenia, rozwijanie koncentracji uwagi i wyobraźni, wsparcie rozwoju społeczno – emocjonalnego uczniów oraz dostarczenie pedagogom innowacyjnych i efektywnych narzędzi do codziennej pracy.

Do udziału zapraszamy po dwóch nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej z placówki. Koszt udziału szkoły w projekcie wynosi 200 zł za dwóch nauczycieli. W ramach projektu nauczyciele odbędą 12 - godzinne szkolenie (6 godzin zdalnie, 6 godzin stacjonarnie) przygotowujące do prowadzenia zajęć gry w warcaby. Uczestnicy dostaną pakiet materiałów edukacyjnych, a szkoły otrzymają sprzęt warcabowy, w skład którego wchodzi 30 kompletów warcabów dla uczniów oraz warcabnicę demonstracyjną.

Terminy szkolenia stacjonarnego: 1 października 2021 r. godz. 14.00 – 19.30
Miejsce szkolenia: MSCDN Wydział w Warszawie

Ważne!
Zgłoszenie udziału w projekcie prosimy przesyłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 24.09.2021
O przyjęciu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udziela: Koordynator projektu Wydział MSCDN w Warszawie: Marzena Dżuman, tel. 22 536-60-91, tel. komórkowy: 509 304 823

 

 

warcaby