Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /mscdn2018/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Drama dla nauczycieli
Drukuj

Mazowiecki Instytut Kultury i MSCDN Wydział w Radomiu zapraszają w dniu 12 listopada o g. 15.00 na bezpłatne szkolenie z zakresu technik dramowych. Celem formy doskonalenia jest zapoznanie nauczycieli z założeniami pracy z dramą i zainspirowanie uczestników do wykorzystania metody w edukacji humanistycznej i pracy wychowawczej. Miejsce szkolenia: MSCDN, ul. Kościuszki 5A w Radomiu.

Podczas 5-godzinnego warsztatu nauczyciele różnych poziomów edukacyjnych, bibliotekarze, pedagodzy, psycholodzy i wychowawcy, poznają dobre praktyki pracy z technikami dramowymi.

Zajęcia poprowadzi Anna Dziedzic, pedagog i reżyser. Należy do wąskiego grona pionierów dramy w Polsce. Jest autorką książek o dramie i teatrze w edukacji. Prowadzi kursy teatralne w całej Polsce i za granicą. Była związana z Teatrem Ochoty i ze Szkołą Aktorską Machulskich. Swoje spektakle wielokrotnie prezentowała na festiwalach zagranicznych. Jest wykładowcą akademickim.

Warsztat odbywa się w ramach współpracy z Mazowieckim Instytutem Kultury.

Zgłoszenia przez panel MSCDN pod adresem: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/16144/o//w/Radom

Koordynator szkolenia: Anna Równy, nauczyciel konsultant MSCDN ds. edukacji humanistycznej, medialnej i filmowej; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.