A A

Zaproszenie do udziału w projekcie..

Projekt Warcaby w mazowieckiej szkole objęty jest patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Celem projektu jest zwiększenie umiejętności logicznego i analitycznego myślenia, rozwijanie koncentracji uwagi i wyobraźni, wsparcie rozwoju społeczno – emocjonalnego uczniów oraz dostarczenie pedagogom innowacyjnych i efektywnych narzędzi do codziennej pracy.

Do udziału zapraszamy po dwóch nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej z placówki. Koszt udziału szkoły w projekcie wynosi 200 zł za dwóch nauczycieli.

W ramach projektu nauczyciele odbędą 12 - godzinne szkolenie (6 godzin zdalnie, 6 godzin stacjonarnie) przygotowujące do prowadzenia zajęć gry w szachy. Uczestnicy dostaną pakiet materiałów edukacyjnych a szkoły otrzymają sprzęt warcabowy, w skład którego wchodzi 30 kompletów warcabów dla uczniów oraz warcabnicę demonstracyjną.

Więcej szczegółów na temat udziału w projekcie przedstawimy na konferencji „Warcaby w mazowieckiej szkole – konferencja inauguracyjna”, która odbędzie się 16 września br.

Terminy szkolenia stacjonarnego: 29 września 2021 r.

Miejsce szkolenia: MSCDN Wydział w Radomiu

warcaby — OneDrive (sharepoint.com)

 

Ważne!

Zgłoszenie udziału w projekcie prosimy przesyłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie: do 28 września 2021 r.

O przyjęciu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń.