A A

MSCDN Wydział w Radomiu informuje, że w roku szkolnym 2021/2022 rozpoczyna nabór na kolejny cykl szkoleń związanych z rozwojem i awansem zawodowym. Program zajęć obejmuje zagadnienia związane z system awansu zawodowego i rozwojem zawodowym nauczyciela oraz realizacją zadań wynikających z planu rozwoju zawodowego.

Spotkania poprowadzą doświadczeni edukatorzy oraz specjaliści z dziedziny oświaty i wychowania. Szkolenie dla nauczycieli stażystów jest bezpłatne a dla nauczycieli kontraktowych i mianowanych opłata wynosi 60,00 zł.

Zapisów można dokonywać tutaj:

Rozwój i awans zawodowy nauczyciela stażystyhttps://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/19501/o//w/Radom

Rozwój i awans zawodowy nauczyciela kontraktowegohttps://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/19504/o//w/Radom

Rozwój i awans zawodowy nauczyciela mianowanegohttps://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/19505/o//w/Radom

O terminach rozpoczęcia szkoleń zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową. Pierwsze zajęcia odbędą się stacjonarnie w naszej siedzibie w Radomiu, ul. Kościuszki 5a. Terminy i formy kolejnych spotkań zostaną uzgodnione z uczestnikami na pierwszym spotkaniu. Możliwa jest forma stacjonarna lub hybrydowa.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy z osobą odpowiedzialną za organizację kursu mgr Elżbietą Małek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.