A A

Zapraszamy nauczycieli na specjalistyczne szkolenie online w zakresie ruchu drogowego uprawniające do przeprowadzania egzaminu na kartę rowerową.

 Szkolenie organizowane jest przez MSCDN i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu. Celem szkolenia jest zapewnienie koniecznych kwalifikacji osobom prowadzącym zajęcia szkolne, a tym samym wzbogacenie wiedzy nauczycieli z zakresu przepisów ruchu drogowego, ze szczególnym uwzględnieniem ruchu rowerowego.

Specjalistyczne szkolenie w zakresie ruchu drogowego uprawniające nauczycieli do przeprowadzania egzaminu na kartę rowerową odbędzie się zdalnie w dniu 7 czerwca 2021 roku przy wykorzystaniu Microsoft Teams.

W programie: stan bezpieczeństwa ruchu drogowego z udziałem pieszych i rowerzystów, wybrane zagadnienia z przepisów ruchu drogowego dotyczące niechronionych użytkowników drogi, aktualne przepisy związane z uzyskiwaniem karty rowerowej, organizacją egzaminu, sprawdzanie i ocenianie umiejętności uczniów.

Zainteresowanych prosimy o zalogowanie się na stronie MSCDN: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/19316/o//w/Radom

Szczegółowych informacji udziela kierownik szkolenia – Elżbieta Małek e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.