Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /mscdn2018/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Przygody z instrumentami
Drukuj

Warsztaty przygotują nauczycieli do organizowania sytuacji edukacyjnych związanych z muzykowaniem indywidualnym i grupowym w przedszkolu i szkole podstawowej (również w trybie zdalnym) z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku. Tematyka warsztatów dotyczy pór roku: wiosna – lato.

PROWADZĄCY: Piotr Kaja – nauczyciel muzyki i rytmiki, kompozytor, aranżer, muzyk, edukator/trener. Autor i współautor kilkudziesięciu publikacji książkowych oraz opracowań muzycznych, artykułów metodycznych, programów nauczania muzyki oraz wychowania przedszkolnego.

TERMIN: 13.02.2021 r.(sobota) w godz. 9.30 – 12.45

LICZBA GODZIN: 4

ADRESACI: nauczyciele wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej, świetlic szkolnych.

PROGRAM:

1. Pokażę Wam jak gram – zabawy integracyjne z instrumentami.

2. „Skóra”, „drewno” i „metal”:

· kodowanie podstawowych schematów rytmicznych,

· odtwarzanie prostych rytmów.

3. Muzykowanie indywidualne i grupowe na instrumentach z poszczególnych grup instrumentalnych.

SPOSÓB REALIZACJI: warsztaty będą realizowane w fomie online

MATERIAŁY DLA UCZESTNIKÓW: skrypt warsztatowy w wersji elektronicznej (PDF) przysłany do uczestników przed zajęciami + dostęp do multimedianych materiałów na stronie internetowej.

CENA: 40,00 zł

INFORMACJE SZCZGÓŁOWE: Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach mogą zapisać się na szkolenie na stronie http://mscdn.pl/mscdn2018/pl/radom/ MSCDN Wydział w Radomiu– zakładka zapisy na szkolenia online – obszar: wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna.

Szczegółowych informacji udziela kierownik szkolenia – Anna Natora

anna.natora@ mscdn.edu. pl