A A

 

Intrygujące, zaskakujące, inspirujące – tak w kilku słowach można opisać „Spotkanie z Eksperymentem”, które już 17 września poprowadzi dla nauczycieli Dariusz Maliszewski, popularyzator nauki. W roli prezenterów wystąpią uczniowie - uczestnicy projektu DELTAKLUB. Będzie się działo!

MSCDN Wydział w Płocku oraz SIE DELTA zapraszają nauczycieli fizyki, przyrody, edukacji wczesnoszkolnej oraz świetlicy na szkolenie: „W procesie uczenia wykorzystuj doświadczenia - czyli o eksperymentowaniu na lekcjach”.

Poprowadzi je Dariusz Maliszewski, finalista w kategorii Animator w XIV edycji konkursu Popularyzator Nauki, organizowanego przez serwis Nauka w Polsce oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Od lat łączy pracę nauczyciela fizyki z popularyzowaniem nauki, a jego działalność wpisała się już na stałe w krajobraz Piotrkowa Trybunalskiego.

Podczas szkolenia nauczyciele będą obserwować eksperymenty wykonywane przez uczniów – uczestników projektu DELTAKLUB, który jest realizowany ze środków Miasta Płocka.

Spotkanie odbędzie się 17 września 2021 r. w formule online (transmisja na żywo z zajęć prowadzonych przez Dariusza Maliszewskiego z uczniami).

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia do 14 września 2021 r. Zapraszamy!