Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /mscdn2018/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
„Szachy w mazowieckiej szkole” - V edycja projektu dedykowana dla przedszkoli
Drukuj

 

 

Wszelkie działania w projekcie Szachy w mazowieckiej szkole są nadal wstrzymane. Zgodnie z obowiązującymi zaleceniami, nie mogą zatem odbyć się planowane szkolenia stacjonarne. Dlatego planowane terminy zjazdów przypadających na maj są odwołane.

W związku z przedłużającą się sytuacją epidemiologiczną przesuwamy datę rozpoczęcia zajęć stacjonarnych.

Na razie zachowujemy gotowość do uruchomienia szkoleń w czerwcu i ewentualnie w pierwszym tygodniu lipca, zachowując zasadę spotkań co drugi weekend, ale czy zostaną uruchomione jest to uzależnione od odgórnych decyzji, dalszego rozwoju sytuacji epidemiologicznej i obowiązujących zaleceń.

Nadal trwa rekrutacja – skany zgłoszenia udziału w projekcie prosimy przesyłać wyłącznie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Placówki, które zgłaszają się do Projektu, na bieżąco są informowane o aktualnych działaniach. W razie pytań proszę o kontakt mailowy.