A A

images4

Propozycje zajęć z profilaktyki chorób zakaźnych dla uczniów przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Czytaj więcej

logo CKEZnamy wyniki matur 2021! Centralna Komisja Egzaminacyjna przedstawiła wstępne informacje o wynikach egzaminu maturalnego przeprowadzonego w terminie głównym w maju 2021 roku.

Czytaj więcej

Logo Ministerstwa Edukacji i NaukiMinisterstwo Edukacji i Nauki wskazało kierunki polityki oświatowej państwa w kolejnym roku szkolnym.

Czytaj więcej

Logo Ministerstwa Edukacji i NaukiZapraszamy do zapoznania się z projektami rozporządzeń Ministra Edukacji i Nauki.

Logo MKO1Delegatura w Płocku Kuratorium Oświaty w  Warszawie i MSCDN Wydział w Płocku zapraszają dyrektorów, psychologów i pedagogów, nauczycieli i wychowawców na seminarium online Organizacja procesu reintegracji uczniów, rodziców, nauczycieli po powrocie do nauki stacjonarnej - dobre praktyki z dzisiaj na przyszłość, które odbędzie się 30 czerwca 2021 r., w godzinach od 10.00 do 12.00.

ore2ORE zaprasza dyrektorów i nauczycieli szkół kształcących w szkołach branżowych, pracowników bibliotek pedagogicznych, pracowników poradni pedagogiczno-psychologicznych, pracowników kuratoriów oświaty, a także pracowników placówek doskonalenia nauczycieli na konferencję "Wdrażanie zmian w kształceniu zawodowym, w tym w kształceniu dorosłych" organizowaną we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki 21 czerwca 2021 r.

Zapisy

 W odpowiedzi na priorytet Ministra Edukacji i Nauki Działania w zakresie wsparcia wychowawczego i psychoprofilaktycznego środowiska szkolnego w sytuacji kryzysowej wywołanej pandemią w dniach 7-11.06.2021 r. we wszystkich wydziałach MSCDN odbył się cykl konferencji „Wsparcie wychowawcze i psychoprofilaktyczne środowiska szkolnego po powrocie do nauki”.

Kuc 1260x840Uwaga uczniowie klas IV-VIII! Zapraszamy Was do nowego, totalnie "zliftingowanego" DELTAKLUBU‼ W nowym roku szkolnym proponujemy Wam udział w grupach: Roboty w podróżyProjektowanie gier planszowychMatematyka wokół nasOd prototypu do wynalazku. Zapraszamy!

O projekcie w Radiu Płock FM    Czytaj więcej

educareZapraszamy do udziału w V Ogólnopolskiej Konferencji Archiwistów i Historyków Educare necesse est… - Rzeczpospolita małych ojczyzn”, która odbędzie się 30 czerwca i 1 lipca 2021 r.

Czytaj więcej

Dobre praktyki, inspirujące doświadczenia i jeden niezaprzeczalny wniosek: kształcenie zawodowe nie może być oderwane od rynku pracy. Tylko wtedy uczniowie będą rozwijać kompetencje, zdobywać doświadczenie i czerpać satysfakcję z nauki - a w efekcie posiadać kwalifikacje, na które jest zapotrzebowanie na rynku pracy. To główne przesłanie konkursu „Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości”, którego V edycja właśnie wystartowała.

PTV emocjeZapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka programu Poranek z Płocką Telewizją, w którym Iwona Kołodziejska z SP 22 oraz Aneta Kacprzak-Bablikow z MP 25 opowiadają o naszym emocjonującym projekcie eMOCje w twórczości, a dokładniej o jego efektach - Grze na eMOCjach.

Program PTV: Płocka Telewizja

brW odpowiedzi na wskazanie nowego priorytetu w podstawowych kierunkach realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2020/2021 przez Ministra Edukacji i Nauki „Działania w zakresie wsparcia wychowawczego i psychoprofilaktycznego środowiska szkolnego w sytuacji kryzysowej wywołanej pandemią” – pragniemy zaprosić Państwa na cykl konferencji.

Zapraszamy do udziału w projekcie "Otwarci na kulturę – edukacja kulturalna w mazowieckich szkołach i przedszkolach", który realizuje Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w partnerstwie z Teatrem Wielkim - Operą Narodową i firmą iSpot.

frse partnerstwoSzanowni Państwo, nie macie doświadczenia w realizacji projektów? Chcecie rozpocząć międzynarodową współpracę? Zacznijcie z Erasmus +

190591502 1597721833760975 2911288334860675228 nWspólnie z Muzeum Mazowieckim w Płocku zapraszamy na ostatnie w tym roku szkolnym szkolenie w ramach Akademii Ciekawej Historii. Tym razem spotykamy się w Skansenie Osadnictwa Nadwiślańskiego w Wiączeminie Polskim. To niezwykłe miejsce na turystycznej mapie Mazowsza.

 

Wsparcie MENMEiN informuje Wsparcie uczniów w powrocie do szkół – materiały edukacyjne. Przygotowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki publikacje i poradniki dla nauczycieli, dyrektorów szkół oraz rodziców, pomocne w pracy z dziećmi i młodzieżą po długotrwałym okresie nauki zdalnej.