• TIK TO MY - czekamy na Was!
  TIK TO MY - czekamy na Was!

  Jeśli chcecie podnieść swoje kompetencje cyfrowe, dołączcie do drużyny projektu „Lekcja:Enter”! O korzyściach opowiada Paweł łaszkiewicz, jeden z koordynatorów projektu realizowanego w ramach grantu TIK TO MY, w Radiu Płock FM.

   Rozmowa w Radiu    O projekcie

 • Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia
  Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia

  Żłobki i przedszkola nadal będą nieczynne. Wyjątkiem jest sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej).

  Czytaj więcej

 • Szkoły dla dorosłych a środowisko lokalne - zaproszenie na webinarium
  Szkoły dla dorosłych a środowisko lokalne - zaproszenie na webinarium

  Tematem przewodnim webinarium będzie tworzenie klimatu sprzyjającego współpracy szkół dla dorosłych z innymi podmiotami oraz ze środowiskiem lokalnym. Webinarium odbędzie się 23 kwietnia 20201 r.

  Czytaj więcej

 • Lekcje z klimatem - twórzmy je wspólnie!
  Lekcje z klimatem - twórzmy je wspólnie!

  22 kwietnia, w Światowy Dzień Ziemi, Ministerstwo Klimatu i Środowiska zaprasza uczniów kl. VII-VIII szkół podstawowych i uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w webinarium na temat zmian klimatu oraz działań na rzecz ochrony klimatu.

  Czytaj więcej

 • Projekt grantowy: Zdolni zdalnie – edukacja zdalna w przedszkolu i szkole – zapraszamy!
  Projekt grantowy: Zdolni zdalnie – edukacja zdalna w przedszkolu i szkole – zapraszamy!

  Jak prowadzić zajęcia zdalne w przedszkolu lub szkole? Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszego projektu. Zapisy już wystartowały! Zapraszamy!

  Czytaj więcej

 • Centralne Muzeum Jeńców Wojennych zaprasza na lekcje online
  Centralne Muzeum Jeńców Wojennych zaprasza na lekcje online

  W ramach Miesiąca Pamięci Narodowej Centralne Muzeum Jeńców Wojennych zaprasza do udziału w zdalnych lekcjach muzealnych organizowanych m.in. w ramach cyklu edukacyjnego pn. Zbrodnia Katyńska. Fakty znane i nieznane.

  Czytaj więcej

 • Klikam z głową - Poradnik UKE
  Klikam z głową - Poradnik UKE

  Wszystkim zależy na tym, by świat wirtualny był miejscem bezpiecznym dla każdego użytkownika, szczególnie w czasie pandemii. Urząd Komunikacji Elektronicznej przygotował poradnik "Klikam z głową", który w łatwy, intuicyjny sposób przekazuje wiedzę o zagrożeniach. Polecamy!

  Czytaj więcej

 • Ogólnopolski Dzień Informacyjny już wkrótce
  Ogólnopolski Dzień Informacyjny już wkrótce

  Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, pełniąca rolę Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności w Polsce zaprasza 15 kwietnia 2021 r. na Ogólnopolski Dzień Informacyjny.

  Czytaj więcej

 • "Jestem z Mazowsza - to powód do dumy"
  Praca plastyczna, fraszka lub esej - takie zadania czekają na uczniów w konkursie samorządu województwa "Jestem z Mazowsza - to powód do dumy". Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
 • Koronawirus na celowniku – zapytaj naukowca
  Koronawirus na celowniku – zapytaj naukowca

  Centrum Nauki Kopernik rozpoczyna cykl comiesięcznych spotkań z naukowcami i lekarzami, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem koronawirusa i doskonale rozumieją wątpliwości i obawy związane ze szczepieniami. Polecamy!

  Czytaj więcej

 • E-learning Skarby Bałtyku
  E-learning Skarby Bałtyku

  Wspólnie z Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz Organizatorami projektu edukacyjnego zapraszamy poszukiwaczy skarbów na wyprawę w głąb Bałtyku. Projekt skierowany jest do nauczycieli i uczniów szkół podstawowych.

  Czytaj więcej

 • Edukacja mobilna
  Edukacja mobilna

  Kolejny numer Meritum już na Was czeka na stronie meritum.edu.pl, na profilu Facebook oraz w formie flippingbooka. Numer 4 przygotował Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Zapraszamy do lektury!

  Meritum 4 2020 Flippingbook

 • Konkurs
  Konkurs "Lekcje o Mazowszu" - V edycja

  Zapraszamy do udziału w piątej edycji konkursu „Lekcje o Mazowszu”. Zadanie konkursowe polega na opracowaniu scenariusza zajęć z zakresu edukacji regionalnej – dla wybranej grupy wiekowej: 7-9 lat, 10–14 lat lub 15-18 lat. W tym roku tematem przewodnim jest Mazowsze w Europie.

  Czytaj więcej...

 • Cyfrowa biblioteka dla uczniów i studentów
  Cyfrowa biblioteka dla uczniów i studentów

  Audiobooki lektur i klasyki literatury, a także publikacje i artykuły z czasopism naukowych są już dostępne online oraz do pobrania i wykorzystania na komputerach i urządzeniach mobilnych.Cyfrowa biblioteka została otwarta w ramach Priorytetu 4 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

  Czytaj więcej...

A A

IKONY OFERTA online3

Czym się zajmujemy