Konkurs plastyczny „Paryż zawsze będzie Paryżem”

Zapraszamy do udziału w VIII edycji Międzyszkolnego  Konkursu Plastycznego  „La vie est courte, l’art est long”. Konkurs jest organizowanego przez XXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Kostki Potockiego w Warszawie pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy, Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Instytutu Francuskiego w Warszawie.

Zapraszamy uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych województwa mazowieckiego do wzięcia udziału w VIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „La vie est courte, l’art est long”.

Ideą konkursu odbywającego się w tym roku pod hasłem „Paryż zawsze będzie Paryżem” jest upowszechnianie znajomości języka, kultury, sztuki Francji i krajów frankofońskich oraz rozwijanie i doskonalenie uzdolnień twórczych.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, regulamin i karta zgłoszenia znajdują się na stronie organizatora https://www.kostka-potocki.edu.pl/liceum-ogolnoksztalcace/1357-konkurs-plastyczny

 

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content