„Do kłębka po nitce” – współczesny świat nastolatków w rytmie hip-hopu

Utwór „Do kłębka po nitce” powstał specjalnie na konferencję „WIP, czyli Wyjątkowo Interesująca Perspektywa. Współczesny świat widziany oczami uczniach” i jest doskonałym obrazem świata nastolatków – nieustająco zatopionych myślą i słowem w swoich smartfonach.

Słowa były inspirowane m.in treściami artykułów dra Macieja Dębskiego oraz codziennymi obserwacjami. Powstał obraz świata nastolatków (i nie tylko) zatopionych nieustająco w swoich smartfonach. Tekst i wykonanie Rudy , w klipie wystąpił Julian Pogonowski, zdjęcia i montaż Mariusz Pogonowski. Za muzykę odpowiada KYK i Kuba Skierkowski.

Rudy – prywatnie Konrad Kułakowski rocznik 90. Reprezentant płockiej sceny rapowej, mający w dorobku 3 długogrające krążki. Ostatnim z nich jest mixtape pt. „Oczami statysty” z października 2020 roku. Muzyką zajmuję się hobbystycznie od piętnastu lat. Jest samoukiem.

Polecamy ten utwór na zajęciach z uczniami. Będzie to doskonały pretekst do rozmowy o ich obecności w świecie Internetu.

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content