Darmowe szkolenia dla nauczycieli przedsiębiorczości i przedmiotów ekonomicznych

Akademia Przedsiębiorczości to cykl bezpłatnych webinariów dla nauczycieli przedsiębiorczości i przedmiotów ekonomicznych. Projekt organizowany jest przez Fundację Przedsiębiorczości Revas oraz Revas Branżowe Symulacje Biznesowe we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim.

 

Spotkania odbywają się raz w miesiącu gromadząc na żywo średnio 400 nauczycieli. Każde ze spotkań prowadzone jest przez praktyka biznesu i skupia się na wybranym zagadnieniu z podstawy programowej. Od tego roku podczas webinarów poruszane są także tematy związane z nowym przedmiotem – biznes i zarządzanie, by wspierać nauczycieli w tej zmianie.

 

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach?

 

Każdy uczestnik wydarzenia na żywo otrzymuje:

  • konkretną, aktualną wiedzę biznesową,
  • możliwość zadawania pytań i pogłębiania tematu,
  • materiały do pracy z uczniami,
  • elektroniczny certyfikat po każdym ze spotkań lub drukowany, jeśli w ramach jednej edycji uczestniczą w co najmniej 5 spotkaniach,
  • nagrodę książkową, jeśli zostanie zwycięzcą quizu.

 

Darmowe materiały do pracy z uczniami

 

Po każdym szkoleniu udostępniane są materiały do pracy z uczniami. Jest to karta pracy oraz krótki filmik wprowadzający uczniów w dane zagadnienia. Materiały zostały stworzone tak, by swobodnie używać ich zarówno podczas lekcji stacjonarnych jak i zdalnych. Cała biblioteka dostępna jest pod linkiem: https://revas.pl/materialy/akademia/

 

Rejestracja na szkolenia

 

Aby zarejestrować się na najbliższe szkolenie należy przejść na stronę: https://www.fundacja.revas.pl/zapis-na-webinar/ i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Tematy szkoleń aktualizowane są na bieżąco.

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.