• Rekrutacja MARK PIW
  Rekrutacja MARK PIW
  Czytaj więcej...
 • Katyń w myślach i sercu...
  Katyń w myślach i sercu...

  16 V 2019 r. zapraszamy nauczycieli języka polskiego , historii, wiedzy o społeczeństwie uczący w szkołach podstawowych, gimnazjum i szkołach ponadpodstawowych, bibliotekarzy, wychowawców szkolnych na konferencję pt. Katyń w myślach i sercu...

  Czytaj więcej...
 • Zaprojektuj swoją przyszłość - STEAM-owe lekcje
  Zaprojektuj swoją przyszłość - STEAM-owe lekcje

  Tematyka konferencji obejmuje szerokie spektrum najnowszych rozwiązań metodycznych łączących naukę, technologię, inżynierię, sztukę oraz matematykę.

  Czytaj więcej...
 • Meritum
  Meritum

  Kwartalnik MERITUM jest redagowany przez zespół nauczycieli konsultantów Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli we współpracy z pracownikami Ośœrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów.

  W każdym numerze prezentujemy wyniki badań, najnowsze metody i techniki nauczania, ciekawe projekty edukacyjne i innowacyjne rozwiązania.

  Czytaj więcej...
 • Konkursy przedmiotowe
  Konkursy przedmiotowe

  Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli będzie w roku szkolnym 2018/2019 organizatorem trzynastu konkursów przedmiotowych: język polski, historia, biologia, chemia, fizyka, geografia, wiedza o społeczeństwie, matematyka, język angielski, język niemiecki, język francuski, język rosyjski, język hiszpański.

  Czytaj więcej...
A A

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenia w ramach  grantów Mazowieckiego Kuratora Oświaty, dotyczące m.in. egzaminu ósmoklasisty, pracy z uczniami i rodzicami z rodzin dysfunkcyjnych i zastosowania robotów w edukacji. Pełna oferta szkoleń, informacje szczegółowe oraz zgłoszenia w zakładce Zapisy na szkolenia bieżące, która jest sukcesywnie uzupełniana. Zapraszamy!

Oferta bieżąca