• Ogłoszenie o naborze kandydatów do realizacji zadań doradcy metodycznego
  Ogłoszenie o naborze kandydatów do realizacji zadań doradcy metodycznego
  Czytaj więcej...
 • Meritum
  Meritum

  Kwartalnik MERITUM jest redagowany przez zespół nauczycieli konsultantów Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli we współpracy z pracownikami Ośœrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów.

  W każdym numerze prezentujemy wyniki badań, najnowsze metody i techniki nauczania, ciekawe projekty edukacyjne i innowacyjne rozwiązania.

  Czytaj więcej...
 • Projekt MARKPiW
  Projekt MARKPiW

   Projekt „Mazowiecka Akademia Rozwoju Kompetencji Pracowników Instytucji Wspomagania” (MARKPIW)

  Czytaj więcej...
A A

Szanowni Państwo,

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie  i Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie zapraszają dyrektorów i nauczycieli różnych przedmiotów oraz różnych typów szkół na konferencję  Mazowiecka szkoła uczy nowocześnie, która odbędzie się 5 października 2018 roku w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Radomiu mieszczącym się przy ul. Kościuszki 5a.
Głównym celem konferencji jest promowanie aktywnego rozwoju i innowacyjnych metod pracy z uczniem oraz wdrażanie nowych technologii w szkołach naszego regionu.

10.30 - 11.00 – Rejestracja uczestników
11.00 - 11.20 – Otwarcie - wprowadzenie w tematykę konferencji
11.20 - 12.10 – Wystąpienia nauczycieli konsultantów OEIiZK w formule TED łączącej w sobie elementy technologii, rozrywki i design po to, by w angażujący sposób przestawiać „idee warte propagowania” - w tym przypadku możliwości jakie wnosi do szkoły stosowanie TIK
12.10 - 12.40 – Przerwa kawowa
12.45 - 13.45 – Warsztaty dla nauczycieli z elementami Escape room, w czasie których będzie można doświadczyć zarówno wielu emocji, jak i zdobyć cenną wiedzę i umiejętności dotyczące wykorzystania nowych technologii w szkole
13.45 – 14.00 – Podsumowanie konferencji i losowanie nagród


Program konferencji:

Podczas konferencji każdy z uczestników otrzyma materiały konferencyjne, w tym dwa pierwsze numery nowego czasopisma OEIiZK W cyfrowej szkole.

Ze względów organizacyjnych należy zgłosić swój udział w konferencji poprzez formularz umieszczony na Platformie Obsługi Szkoleń Ośrodka https://www.oeiizk.waw.pl/kursy - (zakładka konferencje). Udział w konferencji jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy